Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Lodgy 2013 года

Автомобиль: Renault Lodgy 2013 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 200 км, двигатель - 1.5 turbo дизель, комплектация - 1.5D MT Privilege
Автор: Ден Сорокін (Украина, Богуслав)   19.08.2013

Машина виглядає як практичний мінівен - саме такою вона насправді і є. На дорозі "рулиться" без проблем, ходова аля "логан" - сильна сторона авто. Посадка доволі висока. Вночі світла вистачає. Денні фари вмикаються автоматично.

Дизеля вистачає - їздив з 4 дорослими і 2 дітьми - тягне нормально.

Салон не високого класу, але для мене його достатньо, тим більше для родин з малими дітьми то цілком нормлаьно - пластик та обивка сидінь чиститься просто. Кондиціонер не охолодить авто швидко, думаю взимку теж не варто сподіватися на швидкий прогрів.

Обмежувач швидкості - виявилась доволі зручна функція. Медіа НАВ цілком задовільняє потреби в навігації, програванні музики, також зручно користуватися телефоном.

Витрати палива на трасі (90-110) - 4-5 літрів.

Плюсы автомобиля: Простір. Керованість. Енергоємність ходової. Тяговитість дизеля. Обзорність. Високий кліренс. Media система.

Минусы автомобиля: 3 ряд сидінь не прибирається в підлогу. Пластик твердий. Довгий час для охолодженя (чи нагріву) простору.

Совет покупателю: Якщо хочаться більш якісного салону та є додаткові 30-40 тис грн то варто подивитися на орландо чи зефіру. Для звичайної подорожі великою родиною - нормальне авто.

Maksusha

У мене теж дизельна машина подібного класу (по-моєму трохи менших габаритів), але клімат працює на відмінно, може Вам треба звернутись на сервіс, поки машина свіжа і на гарантії.

Vladikok

судя по отзыву, электро печки(фена)как в дастере, здесь нет.Жаль однако.

Щодо власної думки що охолодити чи нагріти салон буде важко - виявилось це зовсім не так По перше - в салоні є повітряводи для 2 і для 3 ряду сидінь. Ручка керування має проміжні положення, які як раз і активують додатковий обдув назад по цих кожухах. По друге - є "електропічка" (чи якось так) - навітьколи двигун не прогрітий - по потребі вже іде тепле повітря.

Vladikok

Спасибо что дополнили по печке,знач зимой не примерзнем к сидениям я на этой неделе забираю свой доккер, по сути тот же лоджи, поэтому с удовольствием буду читать Ваш опыт владения авто, ну и на недельке напишу свой по доккеру. Вот здесь обсуждают медианав , скоро появится прошивка, которая расширит потенциал мафона http://forum.dusterclub.ru/showthread.php?t=1610&page=34

e44f

Хоть я и не любитель таких авто, но сделано хорошо. Мы с товарищем облазиля на и её вдоль и поперёк. Я даже садился на 3й ряд сидений и довольно комфортно там себя чувствовал!!! Точно минивэн!!

konyk

Деніс я придбав собій також Лоджи. В мене є питання в керівництві говориться про вмикач освітленя багажніка над балоним кллючом у мене його просто немає , а у вас? Також немає сигналізації якщо не пристібнувся хоча в керівництві пишуть про таке, а у вас? В іншому машинка гарне враження залишає, хоча поки проїхав 700 км , рано щось змістовно говорити. Помітив що на вологу погоду на лежачих поліцейских зявляється характерний резиной звук на задніх стойках, на сухо амортицаторів не чутно. Хтось помічав, й з чим це може бути повязанно?

Вітаю з придбанням!. 1. по освітлення не бачив такого, подивлюсь в машині чи. 2. сигналізація мені здається була, але зараз її також немає (планую заїхати на сервіс і дізнатися). 3. про роботу маортизаторів такого звуку не помічав, прислухаюсь при нагоді.

dilik

Взял машину в конце декабря, пробег 2200км, хотел бы узнать когда ехать на замену масла и пр? Насчет остального - салон прогревается не долго, сигнала при непристегнутом ремне действительно нет, не могу найти чехлы, может кто подскажет

Вітаю. По регламенту ТО кожні 10 000 км. Освітлення в багажник удійсно немає (вирішив трабл звичайном світлодіодним ліхтариком). чохли на сидіння не шукав, купив лише захист від ніг дітей

Lodgy 2014

Масло меняется через 15000км или через год. Так-как это первая замена то менять надо гораздо раньше чтобы убрать из двигателя всю дрянь от приработки механизмов.

dilik

Да и включателя осветления багажника так и не нашел

dilik

Здравствуйте! При езде срабатывает центральный замок, но двери открываются изнутри, что крайне не удобно, когда в машине дети. Подскажите пожалуйста, как-то можно решить эту проблему?

Доброго дня. На задніх дверях є блокуваня від дітей - це перемикач в торці дверей (видно якщо їх відкрити)

dilik

Спасибо большое, нашел, сделал!

Денис Владимирович

подлокотник между передним рядом сидений имеется?

Lodgy 2014

Подлокотника нет но можно заказать в неметчине Самый дешевый 59евриков. Если нужен скину ссылку.

Денис Владимирович

в салоне менеджер проговорился об этом, и на ютубе под брендом дача комплектация другая.

Денис Владимирович

можно ли на лоджи поставить резину R16? и не отразится ли это на ходовых показателях? видел на ютубе образцы с выстовок в жене там стоит R16.

Денис Владимирович

скиньте ссылку если не трудно)

Денис Владимирович

Хотел спросить, но забыл) что с шумоизоляцией? какова она?

Тест-драйв Renault Lodgy: Renault Dokker и Renault Lodgy - такие похожие и такие разные
Renault Dokker и Renault Lodgy - такие похожие и такие разные

Лето - традиционный период отпусков и своеобразного затишья в автомобильном мире. Громкие премьеры заготовлены на осень, старты продаж новинок - тоже. Однако компания Renault решила не следовать стереотипам и пригласила журналистов для знакомства сразу с двумя новыми моделями - Renault Dokker и Lodgy. А чтобы обеспечить летнее настроение, искать сходства и различия между двумя дебютантами нас пригласили в Одессу.

Продажа б/у Renault

Renault Megane 2007 Renault Megane 4.600$ 2007 218.000 км